Mercedes-Benz

Ochrona i zabezpieczenie lakieru

Usług, którą wykonujemy to zaawansowany proces kompleksowego mycia, czyszczenia, renowacji, konserwacji i zabezpieczania wszystkich elementów samochodu.

Składa się na to z kilku do kilkudziesięciu etapów, w których udział bierze szeroka gama akcsoriów, profesjonalnych maszyn, specialistycznej chemi i najlepszych kosmetyków, a wszystko poparte wiedzą techniczną i doświadczeniem.

Ponadto w naszym odczuciu to rownież pasja do samochodów, to indywidualne zaangażowanie w każdy projekt, to troska o najdrobniejszy detal, to intencja, by dać tylko to, co najlepsze...

Ochrona lakieru - Powłoka ceramiczna

Jest to najnowocześniejsza na świecie dwuskładnikowa powłoka ochronna dla lakierów samochodowych.

Stanowi absolutny przełom w dziedzinie ochrony lakieru samochodowego. O jej wyjątkowości stanowi trwałość i zdolności samooczyszczania, które były najwyższym priorytetem jej twórców.

Lakier zabezpieczony jest odporny nie tylko na zanieczyszczenia, sól, ptasie odchody, chemię i promieniowanie UV - jest również powłoką która minimalizuje powstawanie rys na lakierze!

Istotnym wyróżnikiem produktu na tle innych powłok jest jej grubość i kurczliwość w procesie wysychania, nie przekraczająca 5%. Stanowi to o późniejszej gładkości powłoki i łatwości jej czyszczenia - czyli o jakości eksploatacji produktu w naturalnych warunkach.

Nie bez znaczenia jest także połysk uzyskany przez zabezpieczenie lakieru, będzie on znacznie lepszy niż w przypadku konkurencyjnych produktów.

Trwałość powłoki określamy na minimum 18 miesięcy. Po tym czasie powłoka sama w sobie zachowa przynajmniej 80% swoich własności hydrofobowych i nadal będzie chroniła lakier przed czynnikami zewnętrznymi.