Mercedes-Benz

Oryginalne części - Economy Line

Oryginalne części EconomyLine marki Mercedes-Benz stanowią rozwiązanie naprawcze przyjazne dla środowiska, korzystne finansowo i odpowiednie do wieku pojazdu – z zachowaniem jakościowego standardu części nowych, wraz ze światową gwarancją na części.

Używane części Mercedes-Benz mają większą wartość, niż się wydaje. Nawet gdy Mercedes ma już swoje lata, większość jego części jest jeszcze całkowicie pełnowartościowych. Dlatego uszkodzoną część przyjmujemy do zwrotu. Wartość zwróconej przez Państwa używanej części zaliczamy na poczet przygotowanej i przetestowanej oryginalnej części EconomyLine. Każda część używana, którą poddajemy konserwacji w celu ponownego zastosowania, oznacza oszczędność na koszcie wytworzenia części nowej. Wynikającą stąd korzyść cenową, dochodzącą do 50%, przekazujemy bezpośrednio Państwu.
Oryginalne części EconomyLine to alternatywa nie tylko tania, lecz również sprzyjająca ochronie środowiska. Części regenerowanych nie trzeba wytwarzać w całości od nowa, dlatego pochłaniają one mniej energii. Ponowne zastosowanie części używanych pozwala też zaoszczędzić cenne surowce i ograniczyć emisję szkodliwych substancji.
Przy naprawie dokonywanej z użyciem oryginalnych części EconomyLine mogą Państwo nadal liczyć na nasz wypróbowany standard jakościowy. Oferując części poddane konserwacji przez naszych specjalistów zapewniamy Państwu jakość i bezpieczeństwo – jest to ta sama gwarancja, której udzielamy na nowe części z produkcji seryjnej.