Mercedes-Benz

Nie zawsze najlepszym połączeniem jest droga.

Mercedes connect me.

Mercedes me connect otwiera drzwi do inteligentnych połączeń sieciowych, które uczynią Państwa samochód wsparciem oraz uprzyjemnią Państwu każdą jazdę.

Wystarczy sobie wyobrazić, że w określonych sytuacjach Państwa samochód sam skontaktuje się z naszą Obsługą Klienta i prześle jej wszystkie istotne informacje. Serwis Mercedes-Benz może zainicjować wtedy wszystkie konieczne czynności, aby odciążyć Państwa konkretną pomocą, nie wymagającą działań od Państwa.

Bardzo praktyczna jest możliwość sprawdzania ważnych informacji o pojeździe za pomocą smartfona, tabletu czy komputera bądź zdalnego sterowania określonymi funkcjami samochodu – wygodnie, podczas odpoczynku na kanapie lub w drodze do samochodu?

Wydaje się to utopią? A jednak jest możliwe, tak jak wiele innych funkcji – z pomocą Mercedes me connect. „Tajemnica” tkwi w module komunikacyjnym, zamontowanym fabrycznie w samochodzie i wyposażonym we własną kartę SIM, za pomocą której pojazd może się komunikować ze światem zewnętrznym. Kierowca sam decyduje o tym, jakie usługi włącza, a jakie nie – niezwykle wygodnie, w portalu Mercedes me.