Mercedes-Benz

Oryginalne akcesoria do Actrosa.

Oryginalne akcesoria do Actrosa.

Od gwiazdy do Gwiazdy.

Jakkolwiek różnorodne oczekiwania mają Państwo w stosunku do swojego samochodu ciężarowego, wybór oryginalnych akcesoriów Mercedes Benz do Actrosa jest równie urozmaicony. Spełniają one najwyższe standardy pod względem jakości, komfortu i użyteczności.

Zewnętrzny blask Actrosa: chrom o wysokim połysku oraz szlachetna stal – oto materiały, które zindywidualizują wygląd Państwa pojazdu. Nasz asortyment sięga od pakietu elementów chromowanych, poprzez akcesoria ze stali szlachetnej polerowanej na wysoki połysk, po elementy aerodynamiczne i światła z diodami LED o długiej żywotności. Wszystko w doskonałej jakości Mercedes Benz i w precyzyjnie dobranym kształcie.

Wnętrze kabiny jest zaprojektowane ergonomicznie, funkcjonalne i estetycznie. Sportowy styl aluminiowych ozdób wraz z dobranym aluminiowo-skórzanym wykończeniem kierownicy przenosi efektowną powierzchowność Actrosa do środka. Dodatkowy komfort zapewniają akcesoria porządkujące takie jak półka z przegródkami i skrzynka podręczna na fotelu pasażera.

Również w dziedzinie elektroniki mamy dla Państwa wszystko, co potrzebne, aby mieć ciągły kontakt ze światem przez radio, telefon czy CB.