Mercedes-Benz

Oryginalne akcesoria do Axora.

Oryginalne akcesoria do Axora.

Specjalne dodatki dla profesjonalistów.

Aby Twoje stanowisko pracy spełniało przede wszystkim jeden podstawowy wymóg: Twoje osobiste oczekiwania.

Pierwsze wrażenie jest decydujące. Oczywiście dotyczy to również Axora. Dlatego wśród oryginalnych akcesoriów zewnętrznych Mercedes Benz oferujemy mnóstwo dodatków, którymi mogą Państwo nadać swojemu pojazdowi niepowtarzalny wygląd. Asortyment tych uszlachetniających produktów sięga od folii ozdobnych, poprzez owiewkę na okno boczne i akcesoria do kół, po błyszczące wykończenia chromowane i ze stali szlachetnej. Z całą pewnością znajdzie się wśród nich coś odpowiedniego dla Państwa pojazdu.

Kierowca spędza w kabinie samochodu sporo czasu, powinien więc mieć tu zapewnione dobre samopoczucie. Dla jeszcze większego komfortu i zindywidualizowania kabiny polecamy nasze akcesoria kabinowe. Od ozdób ze szlachetnego drewna, poprzez indywidualnie wybrane obicia foteli oraz dodatkowe schowki i półki, po takie drobiazgi jak lusterko do golenia. Wszystko, czego można sobie zażyczyć.
Wsiąść, ruszyć w drogę i cały czas mieć łączność ze światem - dzięki zdobyczom nowoczesnej techniki. Nasza oferta obejmuje system kamery przedniej i kamery cofania, radia i rozwiązania związane z telefonem komórkowym, a także klasyczny radiotelefon CB. Życzymy miłego wybierania.