Mercedes-Benz

Czym charakteryzuje się Flexi Finance?

To elastyczny produkt finansowy – pożyczka na zakup pojazdu, którą możemy w pełni dostosować do Twoich potrzeb i możliwości.
Flexi Finance

Czas trwania umowy pożyczki wynosi od 12 do 72 miesięcy, przy czym w przypadku pojazdów używanych okres kredytu i wiek pojazdu nie mogą przekroczyć łącznie 10 lat licząc od daty pierwszej rejestracji. Umowę mogą zawrzeć osoby pełnoletnie, zamieszkujące na terenie Polski i posiadające zdolność kredytową.

W ramach Flexi Finance oferujemy schemat spłaty z ratami w równej wysokości, co daje wygodę spłacania pożyczki. Do wyboru jest oprocentowanie na stopie stałej (raty pozostaną w tym przypadku niezmienne w całym okresie umowy) oraz na stopie zmiennej (wysokość rat może podlegać korekcie w przypadku zmiany sytuacji na rynkach finansowych). Ponadto, dla obniżenia miesięcznych rat kredytowych istnieje możliwość utworzenia Raty Balonowej - jest to część ceny pojazdu, która nie jest spłacana do samego końca umowy. Ratę balonową można spłacić jednorazowo na koniec umowy pożyczki lub rozłożyć ją na dalsze raty. Możesz także odsprzedać samochód dealerowi i rozliczyć ratę balonową przy jednoczesnym zakupie nowego pojazdu.

W trakcie umowy w dowolnym momencie masz możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki (w całości lub w części) bez dodatkowych kosztów. Możesz także wydłużyć czas, na jaki została podpisana umowa, aby płacić niższe raty miesięczne.

Wybierz samochód a przekonasz się, że jego sfinansowanie jest jeszcze prostsze.

Twoje korzyści:
  • Wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu – w salonie dealerskim
  • Od początku będziesz właścicielem pojazdu i zarejestrujesz go na siebie
  • Indywidualnie ustalony okres umowy – od 12 do 72 miesięcy – oraz wysokość wpłaty wstępnej
  • Niski łączny koszt odsetek
  • Umowa może obejmować również koszt wyposażenia dodatkowego oraz ubezpieczenia. Dostępne są: Ubezpieczenie Komunikacyjne oraz ubezpieczenie GAP