Mercedes-Benz

Nowy EQS.

Dla Ciebie, dla świata.
Nowy EQS
Czysto elektryczny zasięg (WLTP)*770 kilometrów
Moc*
385 kW (524 KM)
Czas ładowania na stacjach szybkiego ładowania**31 minut

* Wszystkie dane techniczne są tymczasowe i zostały określone wewnętrznie, zgodnie z właściwą metodą certyfikacji. Na chwilę obecną nie są jeszcze dostępne ani potwierdzenie wartości przez TÜV, ani homologacja typu WE, ani świadectwo zgodności z wartościami urzędowymi. Możliwe są różnice pomiędzy tymi danymi a wartościami urzędowymi.

** Czas ładowania odpowiada 10-80% pełnego naładowania w przypadku korzystania ze stacji szybkiego ładowania DC przy napięciu zasilającym wynoszącym 400 V i natężeniu prądu wynoszącym co najmniej 300 A.

Unikalny design sugerujący początek nowej, zapierającej dech w piersiach, zmysłowej ery.

Ilustracje zawierają elementy wyposażenia, które nie są jeszcze dostępne w momencie wprowadzenia na rynek.

Nowa epoka.

W nowym EQS debiutuje opracowana od podstaw nowa platforma dla pojazdów w pełni elektrycznych.

Nowy EQS

Miejsce, którego nie znajdziesz w innym samochodzie.

Nowy EQS

MBUX. Intuicja, która wzrasta z każdą podróżą.

W EQS każda podróż definiowana jest przez adaptacyjne, cyfrowe wnętrze. Korzystaj z intuicyjnego wyświetlacza Head-up z systemem MBUX Augmented Reality i asystenta wnętrza MBUX. Podróżuj bezstresowo dzięki łatwemu ładowaniu przy użyciu Mercedes me Charge i stacji szybkiego ładowania IONITY - a dzięki IONITY Unlimited nawet bez kosztów ładowania* w pierwszym roku. Opcja Green Charging umożliwia późniejsze wykorzystanie energii elektrycznej z zasobów odnawialnych dzięki gwarancjom pochodzenia.

* W ramach usługi Mercedes me Connect „IONITY Unlimited” koszty ładowania na stacjach IONITY są wliczone w cenę przez rok od aktywacji.

Trudno o bardziej komfortowe podejście do przyszłości.

Nowy EQS

Każdy moment jest dobry na masaż.

Skrojone na miarę i relaksujące: fotele te łączą liczne opcje ustawień z ekskluzywnymi dodatkami poprawiającymi samopoczucie. Ergonomiczne szczegóły umożliwiają perfekcyjnie dopasowaną pozycję siedzenia. Innowacyjne fotele zapewniają intensywne podparcie boczne. Dzięki przyjemnym efektom masażu każda podróż staje się prawdziwym relaksem.

Nowy EQS

Powiew świeżości.

Opracowując model EQS, zadbaliśmy także o najwyższą jakość powietrza we wnętrzu. Nowy filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) oczyszcza powietrze z najmniejszych cząsteczek takich jak pyłki i drobne cząsteczki kurzu z wydajnością filtra do 99,65%, a dodatkowo neutralizuje nieprzyjemne zapachy. W rezultacie dzięki ENERGIZING AIR CONTROL Plus możesz cieszyć się świetnym klimatem, który sprzyja dobremu samopoczuciu.