Mercedes-Benz

Nasza Firma

Nasza Firma dziś.

Obecnie firma Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp.j. ASO Mercedes Benz to nie tylko podtrzymywanie wieloletnich tradycji i zamiłowania do motoryzacji, ale również wychodzenie naprzeciw klientom poprzez ciągły rozwój, doskonalenie umiejętności oraz świadczenie usług na jak najwyższym poziomie w celu zaspokojenia tych najbardziej wyszukanych potrzeb. Dlatego też w naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi możecie Państwo liczyć na fachową pomoc związaną z zakupem bądź sprzedażą samochodu, jego eksploatacją czy obsługą serwisową.

W swojej ofercie posiadamy wszystkie typy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych marki Mercedes Benz, w tym również pojazdy wielofunkcyjne Unimog oraz Mitsubishi Fuso.

Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od zamówienia samochodu, jego dostawę, poprzez przedstawienie możliwości finansowania w postaci leasingu bądź kredytu oraz ubezpieczenia zakupionego pojazdu , aż do jego wydania.
Jednak w tym miejscu nasza rola się nie kończy, a wręcz przeciwnie. To właśnie wtedy zaczyna się dla Państwa prawdziwa przygoda związana z obcowaniem z marką Mercedesa, a my w niej uczestniczymy pozostawiając do państwa dyspozycji Doradców Handlowych, Dział Części i Akcesoriów, Dział Serwisu, a czas spędzony w salonie z pewnością umili wizyta w naszej Restauracji – Mercedes Cafe.

Jesteśmy z Państwem także w tych mniej przyjemnych sytuacjach, kiedy mają miejsce awarie bądź szkody komunikacyjne. Możecie liczyć na naszą pomoc związaną z holowanie czy transportem pojazdu, a także z przeprowadzeniem procesu zgłoszenia szkody, jej likwidacji i uzyskania odszkodowania. Do Państwa dyspozycji jest nasza Autoryzowana przez Mercedes-Benz Blacharnia i Lakiernia,  Państwa samochód jest więc pod naszą opieką w każdej sytuacji.

Dzięki zaufaniu jakim obdarzacie nas Państwo każdego dnia - firmie Auto Partner udało się uzyskać tytuły nadawane przez Sieć Mercedes-Benz:
- Dealer Roku 2004
- Dealer Roku - Serwis 2005
- Dealer Roku 2009
- 1 z 6 Najlepszych Dealerów Mercedes-Benz w  Europie 2009
- Dealer Roku - Samochody Osobowe 2012
- Dealer Roku 2013
- Dealer Roku - Samochody Dostawcze 2014
- Dealer Roku - Samochody Ciężarowe 2014

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów w 2010 roku rozbudowaliśmy naszą stację o salon i serwis samochodów dostawczych i ciężarowych.
W tym samym roku otrzymaliśmy autoryzację na sprzedaż i serwisowanie pojazdów ciężarowych.

Dziękując za dotychczas okazane zaufanie zapraszamy do naszego salonu, w którym zawsze będą Państwo mile widziani.